úterý 6. září 2016

Kde dneska v Božicích hořelo?

Záhadou zůstává, co vedlo oznamovatele k volání na linku hasičů, když se oheň po jejich příjezdu dnes po ránu nikde nenašel? Ráno v šest hodin třikrát zahoukala siréna a do deseti minut jeli hasiči ...Profesionální i naši hasiči byli připraveni k zásahu, který se nekonal. Co bude dále s oznamovatelem, nevím. Asi se nad ním mávne rukou. Doba je zlá a co kdyby by bylo bývalo doopravdy někde hořelo? Kdo by si to vzal na triko?
Ono totiž se občas stane, že takový alarm je pravdivý. Stalo se třeba minulý týden ve Vrbovci, kde shořely balíky slámy. Bylo to žhářství ...

      (lan)

1 komentář:

  1. Taky jsem na to koukal co se děje.V 6 ráno siréna o chvíli později jela od Čejkovic hasická dodávka s čerpadlem za ní 2 os.auta.V prostřed kopce se točili zpět a jeli polní cestou kolem vinohradu zpět na Čejkovice.Zachvíli na to jeli hasiči Božičtí,ti jeli rovnou směrem na okruh a ochvílu později jeli Hrušovaňáci a před nima hasická dodávka. Ti jeli zkratkou kolem statku směrem ke stavebninám zachvíli na to se hrušovaňáci vraceli a stáli na křižovatce.Pak už nevím.Každopádně bych při zjištění dotyčného postihl tím nejpřísnějším trestem jelikož výjezd tolika jednotek pro nic.Je velice smutné že se dokáží lidé bavit takovím to způsobem a ze srdce jim přeju aby až jednou budou potřebovat pomoc se jim stalo že nějakej jim podobnej zavolal dřív a na něj se už nedostalo.

    OdpovědětVymazat