sobota 2. října 2021

Fotbal: Dneska "jenom " 4:0

Na 2:0 zvyšuje Ríša Nevoral

Dnešní zápas s outsiderem letošního podzimu jsme měli podle papírových předpokladů hladce vyhrát. Odpovídal tomu prakticky celý první poločas, kdy se dvě třetiny hraví doby odehrávaly na polovině soupeře. Pojistku na 3:0 jsme ovšem dali až ve 44´.

OP: Božice A - Horní Kounice A 4:0 (3:0). Naše branky: 2x Richard Nevoral, Rosťa Procházka a Lukáš Soukup

Druhá půlka byla divácky málo zajímavá i málo vzrušující. K naší tyčce z první půle přibyla druhá tyčka a nakonec i čtvrtá branka z kopačky neúnavného Soukiče. V zápase tentokrát zazářil Richard Nevoral a nebýt drobností byl naší jasnou jedničkou KaKáčko. Týmově jsme zápas zvládli, soupeře jsme jasně přehráli, ale vzrušujících okamžiků bylo tentokrát pomálu. Tři body jsou však doma, a to se počítá, pánové. A bylo to letos poprvé s nulou! Tak díky!