sobota 18. února 2023

Prodej bytu na Pastelkách


Zájemci o koupi bytu 2+1 na Pastelkách v Božicích se můžou obrátit na realitní kancelář ve Znojmě.Ve výhradním zastoupení zprostředkujeme prodej bytu 2+1 v Božicích. Byt se nachází v cihlovém domě, který byl postavený cca před 20ti lety, čili se jedná o novější výstavbu. 

Bytová jednotka sestává ze dvou místností, samostatné prostorné kuchyně, koupelny s vanou a umyvadlem a samostatným WC. K bytu náleží sklepní kóje a balkón. Bytový dům stojí v bezprostřední blízkosti mateřské školy, ZŠ a supermarketu. Před domem je dostatek parkovacích míst, za domem se nachází dětské hřiště a v blízkosti i sportovní hřiště. 

Božice je jedna z nejstarších obcí Znojemska, která leží schovaná v malebné krajině Jižní Moravy nedaleko silnice č. 53 (spojnice Znojmo – Brno), Brno je vzdálené ca. 1 hod. jízdy, Znojmo 27 min. V obci je praktický lékař, zubař, pečovatelský dům, plavecký bazén s wellnesem a soláriem a další... V blízkém okolí se nachází přírodní rezervace Údolí lásky, jímž prochází Muchova cyklostezka. Doporučujeme ke spokojenému bydlení! Sjednejte si osobní prohlídku.

Cena 2 600 000 Kč

Žádné komentáře:

Okomentovat