úterý 19. června 2018

Přípravka na turnaji v Dobšicích

V sobotu jsme zavítali do Dobšic, kde jsme se zúčastnili Memoriálu Josefa Nesnídala. Turnaje se účastnily věkové kategorie U10, U12 a U15. Hřiště bylo rozděleno na tři části a paralelně se na něm hrály tři utkání. Zkrátka bylo neustále plné mladých fotbalistů, ochozy byly zaplněny diváky ...

My nastoupili v kategorii U10 (ročník 2008 a mladší). Ve skupině bylo 8 celků, hrálo se systémem „každý z každým“. Postupně jsme narazili na: Dobšice – Jaroslavice – Olbramkostel – Poysdorf – Šanov – Prosiměřice – FK Znojmo. Vyhráli jsme dvě utkání, ostatní prohráli, v celkovém pořadí jsme skončili na 6. místě
V závěru turnaje probíhala autogramiáda několika hráčů znojemských Orlů. Tito hráči i předávali medaile a poháry při slavnostním ukončení. Byl to velmi dobře organizovaný turnaj. Všem hráčům bych chtěl poděkovat nejen za těch 105 minut, kdy měli nastaven jízdní mód „SPORT“ …

Naše sestava: Vlastík Fňukal, David Myška, František Smittal, Ondřej Soukup, Honza Klíč, Šimon Ralenovský, Ríša Ďatko, Stanislav Šuráň a Kuba Čečil