sobota 5. října 2019

Volme Tomáše Třetinu do Senátu za Znojemsko

 


S podporou TOP 09, ODS, KDU-ČSL, STAN a PIRÁTŮ, dále s podporou dalších kandidátů do Senátů, kteří nepostoupili do 2. kola, jmenovitě Martina Pavlíka (ANO 2011) a Bohumily Beranové (nezávislá) jde do 2. kola senátního souboje na Znojemsku krumlovský starosta Tomáš Třetina. 

Z jeho poděkování vyjímám:

MOC VÁM VŠEM DĚKUJI! ✌️
Přátelé, jsem opravdu neskutečně vděčný za vaše hlasy. Je jich přes 9000! Děkuju všem ze Znojemska. Ukázalo se, že spolupráce má smysl, že lidi chtějí někoho, kdo má výsledky. Půjde o všechno. Chtěl bych poděkovat obzvláště svým voličům ve Znojmě, tam mě výsledek hodně potěšil.

                                 Tomáš Třetina


Jak uvádí starosta Jevišovic Pavel Málek„Náš region má naději, že bude mít skvělého senátora. Když se na to nevykašleme a přijdeme všichni v pátek a sobotu potvrdit Tomáše Třetinu do Senátu. Přijďte k volbám!“

A nezapomeňte, že lístky nedostanete do schránky, ale obdržíte je až ve volební místnosti!!!

(lan)

Několik dalších vyjádřených podpor Tomáši Třetinovi:

Paní Beranová jediná kandidovala jako nezávislý kandidát bez podpory jakékoliv strany a dostala krásných 5.88 % hlasů. Jsme rádi, že se přidala společně s dalším kandidátem Martinem Pavlíkem k podpoře Tomáše Třetiny v druhém kole senátních voleb!
Je to další důkaz toho, že Tomáš Třetina má širokou podporu napříč politickým spektrem a kromě podpory 6 politických stran (STAN, Piráti, KDU-ČSL, ODS, Hlas, TOP09) získal i přímou podporu 2 kandidátů z prvního kola senátních voleb.
Běžte prosím příští týden k volbám a volte senátora, kterého si Znojemsko zaslouží! Tomáš Třetina jasně ukázal, že dokáže být důstojným zástupcem Znojemska v Senátu.
Piráti Znojemsko


Martin Pavlík, ředitel Nemocnice Znojmo:

Vážení spoluobčané,
ještě jednou velice děkuji za veškerou Vaši podporu a rád bych Vás poprosil, aby jste šli k volbám i ve 2. kole voleb do Senátu.
Znojemsko si zaslouží senátora slušného, čestného, pracujícího ve prospěch ne svůj, ale našeho krásného regionu, za kterým jsou nezpochybnitelné výsledky na místo sebeprezentace a šíření pomluv.
Takovým je pro mne Mgr. Tomáš Třetina, kterého si vážím a budu velmi rád, pokud jej i Vy svými hlasy ve 2. kole voleb do Senátu podpoříte.
Váš Martin Pavlík

Bohumila Beranová, bývalá krajská zastupitelka za ČSSD:

Moc děkuji všem lidem, kteří mě podpořili ve volbách do Senátu. 1778 hlasů neovlivněných reklamou nebo politickou stranou.
Velmi dobře si uvědomuji, že jsou to poctivé hlasy od srdce. ❤️
Protože zastávám názor, že politika potřebuje slušné a pracovité lidi, ve druhém kole voleb do Senátu podporuji Mgr. Tomáše Třetinu, kterého vnímám jako naději nejen pro Znojemský okres.

Vaše Bohumila Beranová 

K těm, kdo podporují Tomáše Třetinu se přidala i další kandidátka na senátora Růžena Šalomonová (SPD):
Nemohu podporovat politiku ani jednoho kandidáta. Proto se musím rozhodnout dle jejich morálního kreditu. A v tomto směru je má volba jednoduchá. Bohužel jsem se přesvědčila, že pan Grois je člověk jednající nefér, pokud se domnívá, že mu to může přinést výhodu či profit. Pan Grois je člověk, který zastupitelům tají, jakou majetkovou trestní kauzu šetří Policie ČR. ⁉️
Tvrdím, že ve volbách můžeme odstartovat změnu. A tato šance tu stále je. Pošleme do Senátu slušného člověka. Sice je náš politický oponent, ale nevím o tom, že by voličům lhal. Pan Třetina umí bojovat za své město a já věřím, že bude bojovat i za celé Znojemsko.

1 komentář:

  1. K těm, kdo podporují Tomáše Třetinu na senátora za Znojemsko se přidala i další kandidátka na senátora Růžena Šalomonová (SPD).

    OdpovědětVymazat