neděle 5. března 2017

Fotbal: Břežany jsme rozstříleli

K dalšímu přípravnému utkání jsme si na umělku v Hrušovanech n. Jev. domluvili tým Břežan.
Sestava: Honza Szabó -  Petr Řihák, Kamil, Džamp - Zdeněk - David Mlčúch, Mira Tkadlec, Karel Vávra, Čudl - Jara Hrobár a Lopík ml. Na lavičce byli Ondra Zapletal, Roman Šob, Špacír a Vojta Maruštík.

Pro Břežany to byl  první zápas a fyzicky se moc nepředvedli.
Prvních 20 minut gól nepadl, ale ze hry jsem víc měli my. Zápas byl v tempu, dokud Břežany mohly běhat.
Břežanský gólman nebyl z nejmrštnějších a tak jsme se postupně trefovali. První gól dal Kája Vávra a poločas jsme vyhráli 4:0 brankami Davida, Jary Hrobára a ještě jednou se trefil Kája. Trenéra po první brance vystřídal Špacír a Honza K. se posunul do středu.
O poločase šel na hřiště Roman Šob místo Jary Hrobára a místo Lopíka ml. Ondra Zapletal. Na vystřídání Vojty Maruštíka už nedošlo. Škoda.
Čtyři góly ve druhé půli dal Roman Šob, další přidali Karel Vávra (hattrick) a David Mlčúch.
Břežany dohrávaly v deseti, protože jeden z hráčů odešel ze hřiště. Břežany sice daly dvě branky, ale rozdíl třídy byl patrný. U nás Dal Kája dvě tyče a byly i další šance. Dělali jsme si, co jsme chtěli. Břežany sice chtěly hrát, ale byla na nich patrná nerozehranost.

Na utkání jsem nebyl, takže píšu jenom to, co jsem slyšel od očitých svědků. :-)

Poslední přípravu hrajeme o víkendu s Jaroslavicemi. Časové upřesnění dodám během týdne.