neděle 19. března 2017

V poslední přípravě jsme nakonec padli (akt.)

První vyhrání z kapsy vyhání ... tak nějak to platilo o dnešním posledním přípravném utkání Božice - Obritz. První poločas byl fotbalovější, ve druhém to vypadalo, že hráčům je stejná zima jako nám na ochozu a u zábradlí.
Božice - Obritz 1:2 (0:0). Naši vedoucí branku dal po hezké akci trojice Lopík ml. - Honza - Kája posledně jmenovaný.
Hosté vyrovnali po ojedinělém útoku v 70´, pak už hráli s přehledem a podobným způsobem nám v 83´ dala trojice výborných hráčů Obritzu vítězný gól. Naše největší šance spálil Špáca. Dobře střílel Jara Hrobár, vidět byl Džamp i Honza K. Blýskl se i Honza Sz. v brance a nezklamali Kamil a Kája. Jako příprava určitě dobré, ale ve druhé půli bylo z naší strany fotbalu přeci jenom trošku méně.
Zápas s přehledem řídil Jiří Himal.

Naše sestava: Honza Szabó - Zdeněk Chrenovský, Kamil Kalina, David Švejdík, Petr Procházka, Jan Kudlička, Karel Vávra, Jiří Pavelčík, David Mlčúch, Patrik Ležák, Jaroslav Hrobár. Střídal Roman Šob.

V neděli 26.3.2017 jedeme k prvnímu mistrovskému zápasu do Vlasatic. Zápas začíná v 15:00 h.