úterý 2. července 2019

Hlasujte ve fotosoutěži "Rozlučky a dokopné"

Pošlete svůj hlas tomuto snímku.
Hlasujte na
https://znojemsky.denik.cz/fotbal-perlicky/
hlasujte-o-nejlepsi-fotku-na-tema-rozlucky
-a-dokopne-ve-hre-jsou-penize
-i-sud-20190630.html
Poslal jsem nějaké foto do fotosoutěže Znojemského deníku. Ve 2. soutěžním kole nazvaném Rozlučky a dokopné prošel sítem výběru snímek, který bych nazval Michal krájí vítězný dort neboli Tak jsme první, no a cooo? Jsme mezi elitní dvacítkou a o vítězi rozhodnou hlasy těch, kdo se zapojí na https://znojemsky.denik.cz/fotbal-perlicky/hlasujte-o-nejlepsi-fotku-na-tema-rozlucky-a-dokopne-ve-hre-jsou-penize-i-sud-20190630.htmlZatím máme 4 hlasy!
Organizátoři k tomu uvádějí:
Do tématu „Rozlučky a dokopné“ (2. kolo soutěže) jste poslali desítky fotografií. Sportovni redaktoři Deníku vybrali dvacet nejoriginálnějších snímků, které si můžete prohlédnout ve fotogaleriii. Komu dáte svůj hlas, kdo se bude moci těšit na odměnu? Máte i vy dobrý nápad? Nesmutněte. 
Můžete posílat další fotky, třeba na současné téma dovolené fotbalistů. Sdílejte je na facebookové skupině Sportovního deníku (mujzivotsesportem.cz) nebo je pošlete na e-mail pralesy@denik.cz, kde nezapomeňte přidat své jméno, bydliště a telefonní číslo.Platí, že čím víc příspěvků, tím větší šance na výhru. Tisícovka a pětistovka na ruku i sud benešovského piva Ferdinand čekají na tři autory v každém soutěžním kole. 
             (lan)

Zdroj: https://znojemsky.denik.cz/fotbal-perlicky/hlasujte-o-nejlepsi-fotku-na-tema-rozlucky-a-dokopne-ve-hre-jsou-penize-i-sud-20190630.html

Zdroj: https://znojemsky.denik.cz/fotbal-perlicky/hlasujte-o-nejlepsi-fotku-na-tema-rozlucky-a-dokopne-ve-hre-jsou-penize-i-sud-20190630.html

Žádné komentáře:

Okomentovat