sobota 2. dubna 2016

Sobotní fotbal: Dorost bodoval plně, žáci zčásti

Hezké sobotní odpoledne patřilo na božickém hřišti mladému fotbalu. Osobně jsem projížděl kolem, ale zápasy jsem neviděl, práce na zahradě byla tentokrát důležitější. Pokud mi někdo k utkáním něco pošle, doplním k zápasům OS ml. žáci sk.B a SPORTIKA OP dorostu.
Dorost: Božice - Hrádek 3:1 (1:1)
Do vedení šli hosté v 17´, kdy se trefil Matěj Štrunc. Domácí vyrovnali za osm minut Patrikem Ležákem. V 57´ nás poslal do vedení 2:1 Messi a jeho bratr Roman pojistil v 87´ naše vítězství 3:1.
Sestava: Martin Bártík - Petr Tóth, Robin Šotkovský, Tomáš Tóth, Roman Šob, Ondřej Zapletal, Petr Havlíček, Petr Řihák, Radek Šob, Patrik Ležák, Jan Kreuzwieser. Do 2. půle šli Karel Vávra (za Kuldu) a Petr Kašpírek (za Petra Havlíčka). Vedoucí mužstva Vladimír Sedláček.

Žáci: Božice - Troskotovice 1:1 (1:0)
Gólem do šatny jsme šli dovedení 1:0 díky Pavlu Šumichrástovi. Hosté vyrovnali v 52´ na konečných 1:1.
Naše sestava: Bohdan Rapčan - Pavel Fučík, Marek Zeisel, Jiří Kratochvíl, Martin Dokoupil, Pavel Šumichrást, Kevin Penxa, Gabriela Smittalová, Roman Beníček, Anna Čečilová, Jiří Vávra. Vedoucí mužstva Karel Hala, trenér Pavel Michalovič.