sobota 9. března 2019

Příprava: S Hrádkem plichta. Pěkné branky

Další přípravný zápas sehráli naši fotbalisté poprvé na jaře na naší trávě. S větrem v zádech a s lepší střelbou ve druhé půli se s Hrádkem rozešli smírně.
TJ Sokol Božice - TJ Sokol Hrádek 3:3 (1:2). Naše branky: Honza Kudlička, Petr Procházka, Roman Šob.
Zápas  jsem neviděl, byl jsem na cestách, ale dostal jsem dobrý report, tak si ho společně přečtěme.
Kvalita zápasu byla ovlivněna silným větrem a nerovností terénu, z kterého pramenila nepřesnost některých přihrávek a špatných zpracování míče. Tudíž pro oko diváka asi nic moc, ale výsledek napovídá o vyrovnanosti zápasu.
V první půli s větrem v zádech byl lepší Hrádek, ve druhé my. Naše góly padaly pěkné z nohou Čudla, z voleje Špaca po centru Ludwy a nakonec Roman bombou z dálky.