pátek 29. března 2019

V neděli hrajeme proti Ajaxu. V Dyjákovicích

Jeden ze silných soupeřů, který nás nepochybně důkladně prověří nás čeká v neděli 31.3.2019. Jedeme do krásného fotbalového stánku v Dyjákovicích. Takovou tribunu jsme mohli mít v Božicích taky. Už v roce 1985.
III.A tř. : Dyjákovice - Božice NE 31.3.2019, 15:00 h,HR: Peňás Mir.

V minulém kole hrál Ajax v Micmanicích a vedoucímu týmu dlouho statečně odolával. Na e-stránkách Ajaxu se o tom píše:
První jarní zápas na hřišti prvního v tabulce

Domácí dlouho nemohli najít recept, jak překonat hostující obranu. Zápas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách, ale ke konci se přece jen domácí  dvěma brankami v rozmezí pěti minut prosadili a rozhodli, že všechny body zůstaly doma.  Naši borci podali velmi dobrý a bojovný výkon, ale nedokázali proměnit slibné šance zejména v prvním poločase.
Tak snad příště - v neděli 31.3. od 15:00 hodin na domácím hřišti proti aktuálně druhému týmu BOŽICÍM "A"