pondělí 30. dubna 2018

Fotbalová přípravka dál válí

K víkendovým zápasům naší starší přípravky nám podal informace trenér Luboš Ralenovský. Toto kolo jsme sehráli v Oleksovicích.

PRÁČE – BOŽICE 0:3 (branky Marek Pavelčík, Valča Ďatková a David Myška)
OLEKSOVICE – BOŽICE 7:9 (branky Marek Pavelčík 5x, Nikol Pavelčíková 2x, František Smittal 1x, David Myška 1x)

První zápas nám to tam nechtělo padat … obrat nastal ve druhé půli, kdy se postupně trefili výše uvedení hráči. Ve druhém utkání jsme celý zápas drželi 1-2 brankové vedení. Soupeř se na nás nestále dotahoval, což bylo velice dobře … naši hráči jezdili po hřišti od první minuty až do konce. Zápas měl skvělou atmosféru, dařilo se nám vyhrávat souboje, dařily se i nahrávky, prosadili jsme se střelecky.  Bylo to jedno z nejpovedenějších utkání za poslední měsíce. Kdybych měl hráče známkovat, pak by všichni zasloužili 1.

Naše sestava: Vlastík Fňukal, David Myška, Matěj Herkus, Šimon Ralenovský, František Smittal, Ríša & Valča Ďatkovi, Nikol a Marek Pavelčíkovi