pátek 8. května 2015

Na Božickém rybníku popáté: závodníků víc o deset, diváků o několik desítek (+další foto 12.5.)

Již popáté patřil Božický rybník rybářské soutěži. Zatímco závodníků bylo oproti loňsku více o deset, diváků se zde během dne, zvláště pak během odpoledne, sešlo více o několik desítek. Rybí i jiné speciality mizely v žaludcích spokojených návštěvníků a pořadatelé nestačili pomalu doplňovat zásoby.
Svou pozitivní roli na vysoké návštěvnosti diváků měla určitě i letošní provázanost akcí - cyklovýlet, otvírání Hraběcí studánky a rybářské závody. Vše se totiž odehrávalo v okruhu cyklostezky Údolím lásky a návštěvníci tak měli v průběhu dne stále motivaci někam jít, jet na kole či autem, dokonce i pěšky a třeba se i vracet na některé z míst.
Božické rybáře pochopitelně zajímalo, kolik závodníků i diváků bude u rybníka a myslím, že mohou být s letošním polojubilejním ročníkem spokojeni. Na sobotu si ještě naplánovali rybářské závody pro členy božického sdružení s občerstvením, takže, kdo jste to nestihli k Božickému rybníku dneska, můžete se tam podívat zítra a užít si. Své ve prospěch všech pátečních akcí sehrálo i příjemné počasí. Pořadatelé se asi tentokrát upřímně modlili, takže nad nimi ochránce rybářského cechu sv. Petr držel po celý den ochranou ruku.

Výsledky:
Muži - 28 startujících:
1. Josef Hamacek - 330 cm, 6 kaprů
2. František Toman - 215 cm
3. Václav Nedvěd - 208 cm, amur 77 cm

Děti - 11 startujících:
1. Kevin Penxa - 127, kapr 73 cm
2. Martin Novotný - 99 cm
3. Jaroslav Škrabal - 93 cm
        
                                                                                 (lan)1 komentář:

  1. Perfektní, super a skvělá akce☺. Chlapy umíte to��, počasí jak na objednání, výborné dobroty a ten výběr a obsluha..... Co dodat, jen vám poděkovat a přát vám mnoho dalších takových akcí. Příští rok zase��

    OdpovědětVymazat