sobota 4. června 2016

Fotbal: Dorost zabojoval a vyhrál!

Letošní poslední zápas dorostu na domácím hřišti se hrál netradičně v pátek v podvečer a jednu chvíli se zdálo, že nám tento termín moc nesedí.
OP Sportica: Božice - Oleksovice 4:2 (2:2)

Nastoupili jsme s netradičním gólmanem v brance (Patrik Ležák) a trošku nejistou obranou. Nakopla nás nespravedlivě udělená ŽK  a její držitel na ni odpověděl naší vedoucí brankou.
Vedli jsme gólem Tomáše Tótha z 13´ 1:0, ale ve 30´ jsme už prohrávali 1:2. Do konce poločasu srovnal na 2:2 Messi.
Ve druhé půli se trefili už jenom naši. Brankami našich opor Romana Šoba (dneska kapitánskou pásku přepustil Kuldovi, který se s kategorií dorostu v této sezóně loučí) a Karla Vávry jsme nakonec zvítězili 4:2.

Sestava Božic: Ležák Patrik - Řihák Petr, Tóth Petr, Kašpírek Petr, Zapletal Ondřej - Šob Radek, Jandásek Štěpán, Tóth Tomáš, Vávra Karel -  Kreuzwieser Jan (K), Šob Roman.  Vedoucí: Topolčan Martin