sobota 3. května 2014

Fotbal: Dorostenci bojovali statečně!

Do vedoucího týmu soutěže jsme se pustili bez respektu. Jedním z důvodů byla i naše silná sestava. Odcházel jsem ze hřiště po 25 minutách za stavu 0:0.
Dorost: Božice - Hatě/Chvalovice 1:3 (1:1)
Už ve 4´ jsme zajásali, ale pro ofsajd nebyl Slávův pokus uznán za regulérní branku.
Kolem 13´ se hra vyrovnala a šance byly na obou stranách. Docházel jsem s Martinou na dětské hřiště a bylo slyšet cosi jako radost z gólu. Hmm, asi se zadařilo hostům, pomyslel jsem si. Taky že jo! Ve 43´ to ale ze hřiště zabouřilo! Tak to bude vyrovnáno! Bylo Úspěšným střelcem byl Kamil. Bohužel to bylo pro dnešek střelecky vše.
Ve druhé půli šli hosté znovu do vedení a to nakonec i pojistili třetí brankou. Dohrávali jsme však od 85´ v deseti, neboť Cigimu se obnovilo zranění a na lavičce jsme už nikoho neměli.
Naše sestava: Robin Šotkovský - Jiří Čada, Broněk Horáček, Jirka Hanzal - Adam Egner - Vojta Maruštík, Michal Švéda, Roman Šob, Martin Zedníček - Kamil Hanzal, Sláva Urban. Střídal Lukáš Svoboda (Kamila) a Radek Šob (Vojtu).