čtvrtek 15. října 2015

Děje se něco v Božicích a okolí? Ano - Slavnosti řízků, fotbaly, hody, posvícení i výlovy (akt.16.10.)

Hujere, co ten chybějící háček?
V božické tělocvičně probíhá pravidelné cvičení ZUMBY, jak jsme informovali nedávno, v neděli dopoledne pravidelný basketbal a tento víkend se hrají tři fotbaly. Ten nejdůležitější v neděli v 15 h, kdy přivítáme fotbalisty FK Práče. To bude boj! Dnes přibyla pozvánka na Slavnosti řízků v Hostinci u Šíbla.  A přidávám aktuální pracovní nabídky v Božicích.


Česká pošta přijme pracovníka novinové služby, nástup možný ihned. Více informací na tel.: 605 225 693 u paní Bucharové Veroniky.

Hostinec u Šíbla v Božic u nádraží pořádá ve dnech 17. a 18. října 2015 „Slavnosti řízků“. Na jídelním lístku bude 20 druhů této oblíbené pochoutky, samozřejmě s různými přílohami dle vlastního výběru. Rádi Vás uvítají v době od 12:00 do 20:00.

V našem okolí kulturních a společenských akcí taky moc není. Vlastně až dnes jsem objevil plakátek zvoucí na Tradiční krojované hody do sousedního Hrádku.
Za dalšími zážitky se můžeme rozjet v rámci mikroregionu nebo přiměřeně vzdáleného Moravskokrumlovska či Znojemska.

Tak třeba se podívejme, co nabízejí Hrušovany n. Jev., sídlo našeho mikroregionu:

CVIČENÍ PILATES

Sportovní hala zahajuje cvičení pilates. Sportovní hala Hrušovany nad Jevišovkou zahajuje od 1.10.2015 
cvičení pilates. Každé úterý a čtvrtek od 18:00


Na Znojemsku mě zaujala pozvánka na výlov rybníka:
V sobotu 17. října proběhne od ranních hodin výlov rybníka za Kloudovými na Boskovštejně. Kdo se bude chtít přijít podívat, popř. koupit nebo přímo na místě ochutnat rybu, může přijít. Výlov začne od 8.00, prodej kaprů cca od 9:00 h. Kapři budou k odběru "do vyprodání". Na místě bude připraveno i něco na zahřátí:).

Na Moravskokrumlovsku nás zvou na posvícení (obdoba našich hodů) nebo výstavy. Mrkněte na co, 
si třeba zajedete do Višňové, Vedrovic, Petrovic, Horních Dubňan, Rakšic či Moravského Krumlova.

Informace přináší čtrnáctideník ZRCADLO.


A na závěr avízo na výlov jaroslavického rybníka:

1 komentář:

  1. Dnes kolem 16 hodiny se něco semlelo v Lechovicích. Píše o tom stručně HZS JmK : ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK-Na POZEMNÍ KOMUNIKACI, Lechovice 21.10.2015 14:49:41 - 21.10.2015 16:07:58

    OdpovědětVymazat