úterý 4. prosince 2018

V sobotu Čertovská veselice. Dále Jesličky a Posezení s hudbou... (akt.10.12.)

Obec Božice zve všechny děti a jejich doprovody na tradiční Čertovskou veselici v sobotu 8.12.2018 od 15:30 h v sále kulturního domu.


O program se postará kulturní komise, o kvalitní občerstvení božičtí fotbalisté. Na malé návštěvníky čekají mikulášské balíčky, na dospěláky bar.

              (lan)
A takhle to připravilo město Jevišovice (nejmenší město v republice):
14 komentářů:

 1. a ohňostroj po čertovinách bude????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na co ohňostroj ? Na Silvestra bude bengálu dost, na takovéhle akce se to určitě nehodí.

   Vymazat
 2. Ohňostroj? Co je to za novoty? Bože,někteří opravdu nepřemýšlí hlavou ......

  OdpovědětVymazat
 3. Přesně. Nechme naše zvířata v klidu...

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ohňostroj zase nebude????

  OdpovědětVymazat
 5. Škoda že se člověk musí v tomhle blogu držet zpět. Bo v jistých případech by nešetřil slovy nad různými výplody a rad by řekl co si myslí o úvahách spoluobčanů. .........

  OdpovědětVymazat
 6. Dětí bylo málo a program podobný jako na karnevalu....

  OdpovědětVymazat
 7. Ukazuje se, že tento typ zábavy se přežil! Chce to nový nápad, novou invenci... Inspiraci bych hledal třeba v o něco menších Jevišovicích. Místo sázky na čerty bych vsadil na laskavého Mikuláše, který dětem něco předá. Nevím, proč je máme od útlého věku strašit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proč nespojit rozsvícení stromku u kulturního domu s mikulášskou nadílkou? Krásný prostor, krásný stromek a budou spokojení všichni.Chce to doopravdy trošičku popřemýšlet.

   Vymazat
  2. Přesně tak....vystihl jste to přesně!!! V Božicích se děti jenom straší čerty.

   Vymazat
  3. Prosim vás to nemyslite vážně jak v Božícich se děti straší čertama:) :)!? vždycky snad 5.12 chodí čerti odjakživa.. Když jsme byli na čertovske veselici byl tam i anděl i mikuláš A že málo lidí? Pohodlnost rodičů

   Vymazat
 8. Byla to super akce! Děti si to moc uzily.
  Nejlépe něčí kritizovat a nebýt tam... Hodný Mikuláš rozdal dětem sladkosti a pak se skvěle bavili. Více takových akci.
  Děkujeme poradatelum.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to beru, že se ti, kteří přišli, skvěle bavili. Od toho taková akce je. Že by se mohla příště udělat nějak jinak a třeba spojit s rozsvícením vánočního stromu snad ale není tak zavrženíhodný nápad. A dokonce si myslím, že by se mohlo zkusit vrátit rozsvícení vánočního stromu k pergolám na hřišti, tak jak to bylo v roce 2010. Nikde nikdo nic nezašlape, zázemí pro občerstvení bude už v roce 2019 plně v provozu, tudíž odpadnou starosti s elektřinou, uskladněním zboží i "střechou nad hlavou". Vejdou se sem fotbalisti, hasiči i rybáři. I škola s prodejními stánky. A vhodné místo pro hezký vánoční strom se zde taky jistě najde.

   Vymazat