čtvrtek 17. ledna 2019

Před námi plesový víkend

Nadcházející víkend (18.-20.1.) si vybralo hned několik pořadatelů pro pořádání plesu. každý má jiného pořadatele a každý má svou specifickou podobu. U nás je součástí Školního plesu předtančení žáků školy, jinde třeba bohaté tomboly.6 komentářů:

 1. Snad lidi přijdou, vloni to prý taky nebyla tak velká sláva jako kdysi. Ta propagace jediného božického plesu je ale přesto slaboučká.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle ankety to vycházelo půl na půl, realita byla podobná. Vyprodáno nebylo, zábava postupně dobrá. O propagaci už jsem psal....

   Vymazat
 2. Asi vás to překvapí, ale lidi přišli ... Realita cca 300 platících, což je optimální počet k tanci i pohybu, v 1:30 sál ještě hodně zaplněný a kapela, která měla hrát do 2:00,hrála do 3:00. A světe div se, přes slaboučkou propagaci se i v tuto hodinu hojně tančilo. Vystoupení dětí bylo super a letos i půlnoční překvapení. Bar opět fungoval skvěle, fotbalisti to umí a jsou jistě spokojeni. Výtěžek z plesu, který jako vždy poputuje do školy, taky není zanedbatelný. Když to shrnu, ples se povedl, kdo se chtěl bavit, se bavil a bavit se bude, kdo chtěl prudit, prudil a prudit bude dál. Již nyní víme, že příští ples a to 10. v řadě, pod taktovkou Sdružení rodičů, se koná 1.2.2020...taková malá propagace ����.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radost je na mé straně! Kdybych nechtěl tuto akci podpořit, ani bych se o ni nezmínil. Spokojený návštěvník, spokojení pořadatelé, co víc si přát? A kapela bude příští rok rok stejná?

   Vymazat
 3. Tak hlavně když si tam lidi netahali svoje víno jako dřív.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrovna tímto bych si jistý nebyl.i takový se na plese našli.ale budiš každý se bude obhajovat.potom jakto že mladší ratolesti kterým rozhodně nebylo ani 18 ani 17 byli pod vlivem? Určitě jim to fotbalisti neprodali.!Tomáš

   Vymazat