neděle 19. ledna 2014

Opilý řidič chycen v Božicích

Bez řidičského průkazu, zato s alkoholem v krvi vyjel na silnice dvaačtyřicetiletý muž, kterého policejní hlídka kontrolovala v Božicích.
Řidiče jsme zastavili krátce po deváté ráno. Řidičský průkaz neměl, a jak se ukázalo, ani žádný nevlastní. Zato dechová zkouška ukázala 0,67 promile alkoholu v krvi,“ sdělila mluvčí znojemských policistů Lenka Drahokoupilová. Jak dodala, řidiči hrozí pokuta až pětadvacet tisíc korun a zákaz řízení až na dva roky.
Podle našich informací se prý nejedná o občana Božic.
         (lan)

12 komentářů:

 1. Bohužel ale jsou i občané Božic,kteří se neostýchají na veřejnosti vypít plechovku piva a poté sednout za volant. Kolikrát si říkám,škoda,že policisté nestojí u OÚ...))))

  OdpovědětSmazat
 2. já si dám běžně i čtyři plechovky a při dechové kontrole jsou na přístroji vždy samé nuly. ono záleží taky na tom co kdo snese

  OdpovědětSmazat
 3. to bych se s tim ani nechlubil, pak to na těch silnicich tak vypada,sama bouračka.

  OdpovědětSmazat
 4. Jedno pivko po obědě má na organismus blahodárný vliv i za volantem.

  OdpovědětSmazat
 5. Jo jo opilý řidič veselý vrah.Ještě že né všichni policajti maj nový testry.

  OdpovědětSmazat
 6. ...co tady čtu,tak to je opravdu síla....a ještě se tím veřejně chlubit. To abychom se báli vyjít ven.....SMUTNÉ!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Já myslím že to člověk nemusí zde ani číst,stačí se podívat k hospodě.

  OdpovědětSmazat
 8. A co na to naše policie ta to nevidi a nebo nechce vidět.to by chtělo vyšroubovat ventilky at jdou pěšky.

  OdpovědětSmazat
 9. copak je u hospody ke koukání?

  OdpovědětSmazat
 10. Jo kdyby to byla "jenom" plechovka piva. Někteří spoluobčané používají dopravní prostředky i ve stavu, ve kterém by si snad ani nezavázali tkaničky. A mnohdy v sobě nemají "jen" alkohol.....

  OdpovědětSmazat
 11. Dát přednost chodci na přechodu pro chodce u naší základní školy ,to je také pro mnoho řidičů asi problém !!! Rodiče ,pozor na děti, ať je nějaký blbec nesmete !!! V pondělí ráno mě osobní auto jedoucí pouze s jedním světlem od nádraží také málem smetlo. A takových zkušeností mám víc. Takže pozor na děti, na blbci za volantem si potom moc nevezmete! Znáte ty výmluvy .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tak párkrát se nám to taky stalo,jedou i jak na závodní dráze,hlavně když je ráno tma je to nepřehledné.je to tam lidově řečeno o držku kolikrát chodit přes přechod.Opravdu pozor na děti.

   Smazat