sobota 29. května 2021

Corona Cup: O body jsme se podělili

Náš úvodní zápas Corona Cupu 2021 na hřišti v Hrušovanech n. Jev. mezi domácím Hevlínem a námi skončil plichtou 2:2. První půlku jsem neviděl (prý jsem o nic nepřišel), zato druhá byla docela zajímavá s řadou pěkných momentů a tak jsem z ní pro vás připravil aspoň fotoreportáž.

CC 2021: Hevlín - Božice 2:2 (0:0). Na 2:1 snižoval z penalty Žanek, na 2:2 vyrovnával tvrdou ranou z šestnáctky Honza (Čudl). Zápas řídili tři Lösslové.

Hrálo se 2x35 minut a střídalo se turnajově, takže si zahráli všichni přítomní hráči.

Naše sestava: Pumpido - Pavel, KaKa, Roman, Zdenál, Džamp, Karlík, Honza K. (Čudl), Lukyn, Žanek, Szabič, Soukič (zranil se brzy po začátku), Jura, Bojar, Peťa K. a Dalibor
Brankově se vše podstatné odehrálo mezi 12. - 17. minutou, vyrovnání přišlo ve 34´.

Komu by se chtělo, ať mi něco k utkání napíše, vložím to do textu.