sobota 12. září 2015

Fotbal: V neděli přivítáme Hevlín (dopl.)

Druhý zářijový víkend nabídne velice atraktivní zápas IM SPORT Okresního přeboru mužů, a to TJ Sokol Božice - TJ Sokol Hevlín. Hraje se v neděli 13.9.2015 už od 16 hodin.

Jak se vede Hevlínu v letošní sezoně:
Hevlín-Hostěradice 6:0 (1:0). Domácí pokračují ve spanilém podzimním tažení, v dosavadních kolech neztratili ani bod a nedostali žádný gól. Hosté jim stačili vzdorovat jen do poločasu. Hevlín se ujal vedení v 15. minutě, kdy otevřel skóre Haranza. Pak se hra vyrovnala. Změna nastala až ve 49. minutě, to sudí Strapina ukázal hostujícímu Burgerovi červenou kartu za faul v přerušení. V oslabení už Hostěradičtí neměli šanci vzdorovat a bylo jen otázkou času, kdy domácí přidají další branky. Ti toho dokonale využili. Hattrickem se prosadil Miroslav Štyks, jednou to bylo ze značky pokutového kopu za faul brankáře ve vápně, jednu trefu zaznamenal Jakub Hycl a jednu Jaroslav Hycl, který byl po střídání na trávníku teprve minutu.

IE Znojmo B-Hevlín 0:6 (0:3). Hosté dokázali na hřišti soupeře svou kvalitu, dobrou obranu a silný útok. Domácí s nimi herně drželi krok do 55. minuty, hlavní rozdíl byl v proměňování akcí. Převaha Hevlína narostla po vyloučení znojemského Bendy v 59. minutě. Konečný stav je tak ještě milosrdný, vítězství hostů mohlo být ještě výraznější. Mezi střelce se dvakrát zapsali Stix a Miroslav Sýkora, jednou Šilinger a Tréger. Zápas řídil Palát.

Jaroslavice-Hevlín 0:3 (0:2). Domácí nezachytili začátek utkání, hosté už v 10. minutě vedli 2:0. Po celý zápas byli fotbalovější, hráli ve větším tempu a po přestávce vedení ještě navýšili. Dva góly dal Stanislav Pechal, jednu Jakub Hycl. Z trávníku musel předčasně domácí Jan Hoc. Trojici arbitrů tvořili Studénka, Strapina a Rehberger.

Hevlín-Miroslav B 12:0 (6:0). Hevlínští na svého soupeře vlétli od první minuty a než se hosté rozkoukali, prohrávali ve 12. minutě 3:0. Skóre otevřel po standartní situaci hlavou Jakub Hycl, poté samostatný průnik na brankáře zužitkoval Miroslav Štyks a třetí zásah do sítě hostů si připsal po dorážce Filip Treger. Do poločasu domácí svoje skóre zdvojnásobili, kdy po gólu přidali opět Štyks a Treger, z volného přímého kopu se trefil Szajko. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, trefili se postupně Miroslav Sýkora, Štyks s Tregerem si v zápase připsali celkově po čtyřech brankách a utkání uzavřel dorážkou do prázdné brány Marek Húserek. Hosté si za celý zápas nevypracovali jedinou šanci a výsledek tak vypovídá průběhu hry.