pondělí 30. května 2016

Okénko sousedů: Čejkovičtí kohouti se ukázali

Volnou neděli jsme věnovali návštěvě fotbalového zápasu naší bývalé III.B. A jelikož více než polovina Čejkovických kohoutů prošla někdy naším mužstvem, byla volba jasná.
III.B: 1. FC Čejkovice - Horní Kounice B 8:0 (1:0). Branky: 4x Pavel Mlčúch, 2x Pavel Michalovič, po jedné přidali Jaroslav Hybler a David Mlčúch. Hlavní rozhodčí Zdeněk Kolesa.

Sestava Čejkovic: František Kročil - Zbyněk Horký, David Hanuš, Petr Horký - Vlastimil Žilík, Martin Bartes, Jaroslav Hybler, David Mlčúch (K), Marian Vávra, Pavel Mlčúch, Dominik Hohl. Střídali: Pavel Michalovič (Bartese), Vlastimil Sedlačík (M. Vávru), Vlastimil Urban (Hanuše) a František Smítal (V. Žilíka).

Fotbal se hrál pouze v prvním poločase. Pak hosté i díky zraněním odpadli a domácí nám předvedli střelecký koncert, jaký možná ani nepamatují. Taky tribuny, které se v průběhu utkání přeci jen zaplnily, mohli jásat a zakřičet si to slastné slůvko: Góóól!!!!!!!!!!
Franta Kročil v brance moc práce neměl, protože téměř bezzubý útok hostí byl po střídání naprosto neškodný. Čejkovičtí hráli s chutí a v pohodě a určitě přemýšleli nad zbývající trojicí zápasů. Už tento víkend mnohé napoví. Kohouti jedou do Jiřic, které v sobotu přijely do Břežan jen s osmi hráči a tudíž o výsledku zápasu, který se nehrál, rozhodne ve středu STK.

Zaujalo nás kvalitní zázemí. Nová světelná tabule, hudba a hlášení (Karel Michalčík), občerstvení v režii manželů Demuthových. Čejkovicím by ta trojka slušela i v příští sezoně ...

V tabulce se Čejkovice přiblížily na dostřel k Litobratřicím, které po debaklu v prvním poločasu zápasu v Suchohrdlech u M. (9:0) do druhé půle nenastoupily a o výsledku se též rozhodne u zeleného stolu. Čejkovice mají 13 bodů, Litobrařice 17. A dívám se, že podobně se něco semlelo v Bohuticích, kde se odehrál pouze první poločas zápasu Bohutice - Vlasatice.

Jak vidno, závěr soutěží některé týmy dočista zdecimoval.