sobota 20. dubna 2019

Na Boží hod jedeme do Šatova

Místo na Božický košt pojedeme na 16 hodinu do Šatova. Snad se domácí sejdou a budou ve formě. My budeme hrát naplno, tak jak jsme si řekli, že to umíme a tak, jak to hrát chceme.
III.A tř.: Šatov B - Božice A NEDĚLE 21.04.20119, 16:00 h, hřiště Šatov, HR: Krula

Během uplynulého víkendu jsme se blýskli zodpovědným výkonem v Příměticích, odkud jsme si zaslouženě přivezli vysoké vítězství 5:2 a cenné 3 body.
Naši hostitelé ze Šatova, hodili o poločasu v Micmanicích do hřiště ručník, převlékli se a odjeli domů. Už o poločase totiž prohrávali 8:0.

Na podzim jsme Šatovské vyprovodili z našeho hřiště vysokým vítězstvím 8:0, když čtyři naše branky dal Lovec! Evžene, vrať se!!!!! :-)