pondělí 21. srpna 2017

Druhá půlka nám sedla a vítězství bylo naše (foto k vítězství nad Dobšicemi)

Jara Jandásek srovnal na 1:1. Tak  nějak
samozřejmě ...
Jak jsem psal v reportu ze zápasu, do druhé půle jsme vstoupili se změnou v sestavě i se změnou rozestavení zadních řad. Náš očekávaný nápor se hosté snažili eliminovat hrou ve středu hřiště. A v 53´ jsme nebezpečně zaútočili a bylo zřejmé, že náš gól je na spadnutí. O vyrovnání se v 55´ zasloužili naši hrotoví hráči, když Jara Hrobár přihrál dobře Jarovi Jandáskovi a ten nohou (!) srovnal na 1:1.

Za jedenáct minut jsme šli Romanovou zásluhou do vedení 2:1 a o minutu později jsme si mohli vedení pojistit. Roman poslal Jaru Hrobára do gólovky, ten však dal míči opačnou faleš a balón skončil v boční síti. Někteří už jsme tam viděli gól!!! Zápas jsme dohráli bez velkých zmatků, ale pojistku už se nám dát taky nepodařilo. A že tam byly šance! Odcházel i jsme však spokojení. Někteří více (třeba já), jiní s drobnými poznámkami k výkonu jednotlivců. Celkový dojem z našeho týmu v nové sezoně však máme všichni velmi dobrý, a to je to nejdůležitější zjištění po dvou odehraných kolech.

V sobotu máme doma poslední Chvalovice (0 bodů, skóre 1:7) a měli bychom potvrdit svoji dobrou formu.